V338ME01-LF
V338ME01-LF Z-Communications, Inc.
V338ME01-LF.pdf
Hersteller: Z-Communications, Inc.
Description: VCO Frequency 338 MHz - 338 MHz
Packaging: Strip
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Height: 0.220" (5.59mm)
2nd Harmonic, Typ (dBc): -13
Frequency - Center: 338MHz
Icc Max: 21mA
Pushing (MHz/V): 1
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -110
Power (dBm): 3 ±3
Part Status: Active
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details V338ME01-LF Z-Communications, Inc.
Description: VCO Frequency 338 MHz - 338 MHz, Packaging: Strip, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Height: 0.220" (5.59mm), 2nd Harmonic, Typ (dBc): -13, Frequency - Center: 338MHz, Icc Max: 21mA, Pushing (MHz/V): 1, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -110, Power (dBm): 3 ±3, Part Status: Active.