VA24-16RTNC TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ YAGI RP-TNC 24"
Packaging: Bulk
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.485GHz
Gain: 16dBi
Termination: RP-TNC
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Yagi
Height (Max): 22.047" (560.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VA24-16RTNC TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ YAGI RP-TNC 24", Packaging: Bulk, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.485GHz, Gain: 16dBi, Termination: RP-TNC, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Yagi, Height (Max): 22.047" (560.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, Part Status: Active.