Produkte > CUI INC. > VAWQ12-Q24-S15
VAWQ12-Q24-S15
VAWQ12-Q24-S15 CUI Inc.
vawq12-1313317.pdf
Hersteller: CUI Inc.
auf Bestellung 60 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VAWQ12-Q24-S15 CUI Inc.
Description: DC DC CONVERTER 15V 12W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: 24-DIP Module, Size / Dimension: 1.26" L x 0.79" W x 0.43" H (32.0mm x 20.0mm x 10.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 800mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Control Features: Enable, Active High, Power (Watts): 12 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Weitere Produktangebote VAWQ12-Q24-S15
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VAWQ12-Q24-S15 VAWQ12-Q24-S15 Hersteller : CUI vawq12-1313317.pdf Isolated DC/DC Converters dc-dc isolated, 12 W, 9~36 Vdc input, 15 Vdc, 800 mA, single output, DIP
auf Bestellung 60 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
VAWQ12-Q24-S15 VAWQ12-Q24-S15 Hersteller : CUI Inc. vawq12.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 12W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: 24-DIP Module
Size / Dimension: 1.26" L x 0.79" W x 0.43" H (32.0mm x 20.0mm x 10.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 800mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Control Features: Enable, Active High
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV