Produkte > VOX POWER LTD. > VCCM600M-ABBB-476
VCCM600M-ABBB-476 Vox Power Ltd.
Hersteller: Vox Power Ltd.
Description: 600W MEDICAL CONDUCTION COOLED P
Features: Conformal Coating, Remote On/Off, Remote Sense, User Adjustable
Packaging: Box
Voltage - Output: 5V (1.5 ~ 7.5V), 12V (4.5 ~ 15V)
Type: DC Output Module
Approval Agency: CB, CE, UKCA
Current - Output (Max): 25A, 15A, 15A, 15A
Power (Watts): 600 W
Number of Outputs: 4
Standard Number: 60601-1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VCCM600M-ABBB-476 Vox Power Ltd.
Description: 600W MEDICAL CONDUCTION COOLED P, Features: Conformal Coating, Remote On/Off, Remote Sense, User Adjustable, Packaging: Box, Voltage - Output: 5V (1.5 ~ 7.5V), 12V (4.5 ~ 15V), Type: DC Output Module, Approval Agency: CB, CE, UKCA, Current - Output (Max): 25A, 15A, 15A, 15A, Power (Watts): 600 W, Number of Outputs: 4, Standard Number: 60601-1.