Produkte > CUI > VCD40-D48-T312
VCD40-D48-T312
VCD40-D48-T312 CUI
Hersteller: CUI
Isolated DC/DC Converters dc-dc isolated, 40W, 36~75Vin, 3.3/ 12V, 6A/ 0.4mA, triple output, isolated
Produktbewertung abgeben
Technische Details VCD40-D48-T312 CUI