Produkte > CUI > VCD40-D48-T512
VCD40-D48-T512
VCD40-D48-T512 CUI
Hersteller: CUI
Isolated DC/DC Converters dc-dc isolated, 40W, 36~75Vin, 5.0/ 12V, 6A/ 0.4A, triple output, isolated
Produktbewertung abgeben
Technische Details VCD40-D48-T512 CUI