Produkte > CUI > VCD40-D48-T515
VCD40-D48-T515
VCD40-D48-T515 CUI
Hersteller: CUI
Isolated DC/DC Converters dc-dc isolated, 40W, 36~75Vin, 5/ 15V, 6A/ 0.3mA, triple output, isolated
Produktbewertung abgeben
Technische Details VCD40-D48-T515 CUI