Produkte > CUI INC. > VDRS-100-48
VDRS-100-48
VDRS-100-48 CUI Inc.
VDRS-100.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 100W
Power (Watts): 100W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.90" L x 2.17" W x 3.54" H (99.0mm x 55.0mm x 90.0mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: CE, cULus, cURus, TUV
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
AC Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VDRS-100-48 CUI Inc.
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 100W, Power (Watts): 100W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.90" L x 2.17" W x 3.54" H (99.0mm x 55.0mm x 90.0mm), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, TUV, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, AC Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC.
Weitere Produktangebote VDRS-100-48
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VDRS-100-48 VDRS-100-48 Hersteller : CUI vdrs-100-1313265.pdf DIN Rail Power Supplies ac-dc, 100 W, 48 Vdc, single output, DIN rail