Produkte > SURGE > VE-331M1HTR-1313S
VE-331M1HTR-1313S
VE-331M1HTR-1313S SURGE
VE.pdf
Hersteller: SURGE
Description: CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 600 mA @ 120 Hz
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VE-331M1HTR-1313S SURGE
Description: CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm), Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 600 mA @ 120 Hz.