VE13010RJS
VE13010RJS TE Connectivity Passive Product
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: VE 130W 10R 5% SOLDER LUG
Power (Watts): 130W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±120ppm/°C
Size / Dimension: 1.311" Dia x 4.000" L (33.30mm x 101.60mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 300°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated
Resistance: 10 Ohms
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VE13010RJS TE Connectivity Passive Product
Description: VE 130W 10R 5% SOLDER LUG, Power (Watts): 130W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±120ppm/°C, Size / Dimension: 1.311" Dia x 4.000" L (33.30mm x 101.60mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 300°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated, Resistance: 10 Ohms.
Weitere Produktangebote VE13010RJS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VE13010RJS VE13010RJS Hersteller : TE Connectivity / CGS ENG_DS_1773247_1_A2-3430337.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount VE 130W 10R 5% Solder Lug