VE30022RJS
VE30022RJS TE Connectivity Passive Product
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: VE 300W 22R 5% SOLDER LUG
Packaging: Box
Power (Watts): 300W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±120ppm/°C
Size / Dimension: 1.311" Dia x 8.000" L (33.30mm x 203.20mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 300°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated
Resistance: 22 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VE30022RJS TE Connectivity Passive Product
Description: VE 300W 22R 5% SOLDER LUG, Packaging: Box, Power (Watts): 300W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±120ppm/°C, Size / Dimension: 1.311" Dia x 8.000" L (33.30mm x 203.20mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 300°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated, Resistance: 22 Ohms.
Weitere Produktangebote VE30022RJS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VE30022RJS VE30022RJS Hersteller : TE Connectivity / CGS ENG_DS_1773247_1_A2-3430337.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount VE 300W 22R 5% Solder Lug