Produkte > SUNON > MF20100V1-1000U-A99
MF20100V1-1000U-A99 Sunon
MF20100V1-1000U-A99-D02034360G-00-3_Ref.pdf
Hersteller: Sunon
MF20100V1-1000U-A99
auf Bestellung 780 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MF20100V1-1000U-A99 Sunon
Category: DC5V Fans, Description: Fan: DC; axial; 5VDC; 20x20x10mm; 3.22m3/h; 25dBA; Vapo; 16500rpm, Type of fan: DC, Kind of fan: axial, Supply voltage: 5V DC, Operating voltage: 2.8...6V DC, Fan dimensions: 20x20x10mm, Power consumption: 0.53W, Current rating: 106mA, Fan efficiency: 3.22m3/h, Noise level: 25dBA, Kind of Bearing: Vapo, Rotational rate/speed: 16500rpm, Impeller material: thermoplastic, Enclosure material: thermoplastic, Insulation class: A, Leads: leads x2, Lead length: 0.15m, Operating temperature: -10...70°C, Flammability rating: UL94V-0, Fan motor: brushless DC, Static pressure: 7.36mm H2O, Wire size: 28AWG.
Weitere Produktangebote MF20100V1-1000U-A99
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Вентилятор 20x20x10mm, 5V (MF20100V1-1000U-A99)
Produktcode: 216692
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Gehäuse, Halter, Montage- und Installationselemente > Lüfter und Zubehör
Produkt ist nicht verfügbar
MF20100V1-1000U-A99 Hersteller : Sunon Fan MF20100V1-1000U-A99-D02034360G-00-3_Ref.pdf Вентилятор, 20x20x10мм, 5В Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
MF20100V1-1000U-A99 MF20100V1-1000U-A99 Hersteller : Sunon Fans MF20100V1-1000U-A99-D02034360G-00-3_Ref.pdf Description: FAN AXIAL 20X10MM VAPO 5VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 20mm L x 20mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 16500 RPM
Air Flow: 1.9 CFM (0.053m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.011 lb (4.99 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 25.0dB(A)
Static Pressure: 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 530 mW
MF20100V1-1000U-A99 MF20100V1-1000U-A99 Hersteller : Sunon MF20100V1_1000U_A99_D02034360G_00_3_Ref.pdf DC Fans DC Axial Fan, 20x20x10mm, 5VDC, 1.9CFM, 0.29"H2O, Vapo, 2xWire, Auto Restart
MF20100V1-1000U-A99 MF20100V1-1000U-A99 Hersteller : SUNON MF20100V1-A99-A.pdf Category: DC5V Fans
Description: Fan: DC; axial; 5VDC; 20x20x10mm; 3.22m3/h; 25dBA; Vapo; 16500rpm
Type of fan: DC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 5V DC
Operating voltage: 2.8...6V DC
Fan dimensions: 20x20x10mm
Power consumption: 0.53W
Current rating: 106mA
Fan efficiency: 3.22m3/h
Noise level: 25dBA
Kind of Bearing: Vapo
Rotational rate/speed: 16500rpm
Impeller material: thermoplastic
Enclosure material: thermoplastic
Insulation class: A
Leads: leads x2
Lead length: 0.15m
Operating temperature: -10...70°C
Flammability rating: UL94V-0
Fan motor: brushless DC
Static pressure: 7.36mm H2O