Produkte > CUI > VHB75-D48-S12
VHB75-D48-S12
VHB75-D48-S12 CUI
Hersteller: CUI
Isolated DC/DC Converters dc-dc isolated, 75W, 18~36Vdc input, 12Vdc, 6.25A, single output, DIP
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VHB75-D48-S12 CUI