Produkte > CUI INC. > VHK200W-Q24-S48
VHK200W-Q24-S48
VHK200W-Q24-S48 CUI Inc.
vhk200w.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 48V 200W
Packaging: Box
Power (Watts): 200W
Size / Dimension: 4.23" L x 4.01" W x 1.50" H (107.5mm x 101.8mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 4.2A
Voltage - Input (Min): 10V
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 59 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VHK200W-Q24-S48 CUI Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 48V 200W, Packaging: Box, Power (Watts): 200W, Size / Dimension: 4.23" L x 4.01" W x 1.50" H (107.5mm x 101.8mm x 38.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 4.2A, Voltage - Input (Min): 10V, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote VHK200W-Q24-S48
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VHK200W-Q24-S48 VHK200W-Q24-S48 Hersteller : CUI vhk200w-1153199.pdf Isolated DC/DC Converters dc-dc isolated, 200W, 10~36Vdc input, 48Vdc, 4.2A, single output, chassis mount
Produkt ist nicht verfügbar
VHK200W-Q24-S48 VHK200W-Q24-S48 Hersteller : CUI Inc. vhk200w.pdf Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount dc-dc isolated, 200 W, 10-36 Vdc input, 48 Vdc, 4.2 A, single output, chassis mount