Produkte > VOLGEN + FURUNO > VHV12-2.0K1000P
VHV12-2.0K1000P
VHV12-2.0K1000P Volgen + Furuno
VHV-2-2-6W_1.pdf
Hersteller: Volgen + Furuno
Description: DC DC CONVERTER 2000V 2W
Features: Remote On/Off, OCP
Packaging: Bulk
Package / Case: 7-SIP Module
Size / Dimension: 4.33" L x 0.47" W x 0.78" H (110.0mm x 12.0mm x 19.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: High Voltage - Non-Isolated Module
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 16.5V
Current - Output (Max): 1mA
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 2000V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VHV12-2.0K1000P Volgen + Furuno
Description: DC DC CONVERTER 2000V 2W, Features: Remote On/Off, OCP, Packaging: Bulk, Package / Case: 7-SIP Module, Size / Dimension: 4.33" L x 0.47" W x 0.78" H (110.0mm x 12.0mm x 19.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: High Voltage - Non-Isolated Module, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 16.5V, Current - Output (Max): 1mA, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 2000V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1.