Produkte > CUI INC. > VIBLSD1-S24-S15-DIP
VIBLSD1-S24-S15-DIP
VIBLSD1-S24-S15-DIP CUI Inc.
VIBLSD1-DIP_series.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Description: DC DC CONVERTER 15V 1W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 14-DIP Module (300 mil, 5 Leads)
Size / Dimension: 0.80" L x 0.39" W x 0.26" H (20.4mm x 10.0mm x 6.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 25.2V
Efficiency: 73%
Current - Output (Max): 67mA
Voltage - Input (Min): 22.8V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VIBLSD1-S24-S15-DIP CUI Inc.
Description: DC DC CONVERTER 15V 1W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 14-DIP Module (300 mil, 5 Leads), Size / Dimension: 0.80" L x 0.39" W x 0.26" H (20.4mm x 10.0mm x 6.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 25.2V, Efficiency: 73%, Current - Output (Max): 67mA, Voltage - Input (Min): 22.8V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Weitere Produktangebote VIBLSD1-S24-S15-DIP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VIBLSD1-S24-S15-DIP VIBLSD1-S24-S15-DIP Hersteller : CUI Inc. VIBLSD1-DIP_series.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 1W
Packaging: Tube
Features: SCP
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 25.2V
Efficiency: 73%
Current - Output (Max): 67mA
Voltage - Input (Min): 22.8V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
Produkt ist nicht verfügbar
VIBLSD1-S24-S15-DIP VIBLSD1-S24-S15-DIP Hersteller : CUI viblsd1-dip_series-1153274.pdf Isolated DC/DC Converters dc-dc isolated, 1W, 22.8~25.2Vdc input, 15Vdc, 67mA, single output, DIP