Produkte > ERP > VIM100W-24
VIM100W-24
VIM100W-24 ERP
vim_series_datasheet.pdf
Hersteller: ERP
LED Power Supplies 120 & 277 Vac, 90% eff., Rectangular Aluminum Case, 100 W max, Constant Voltage 24 V Vout, IP20, 3-prong plug on AC side, 5.5x2.1mm connector on DC side, coaxial cable, tuning fork center, 1cm exposed barrel length
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VIM100W-24 ERP