Produkte > CUI > VLED15-230-1500
VLED15-230-1500
VLED15-230-1500 CUI
Hersteller: CUI
LED Power Supplies LEDdriver(ac), 16.1W, 176~265V ac input, 5~10Vdc output, 1.5A
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLED15-230-1500 CUI