Produkte > CUI INC. > VLED15-230-700
VLED15-230-700
VLED15-230-700 CUI Inc.
VLED15_Series_Rev_Feb_2018_Ds.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 16-24V 700MA
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.21" L x 2.21" W x 1.10" H (81.0mm x 56.0mm x 27.0mm)
Voltage - Output: 16 ~ 24V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 265VAC
Approval Agency: CE, ENEC, UL
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 176VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 17 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLED15-230-700 CUI Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 16-24V 700MA, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.21" L x 2.21" W x 1.10" H (81.0mm x 56.0mm x 27.0mm), Voltage - Output: 16 ~ 24V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 265VAC, Approval Agency: CE, ENEC, UL, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Dimming: ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 176VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 17 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote VLED15-230-700
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VLED15-230-700 VLED15-230-700 Hersteller : CUI VLED15_Series_Rev_Feb_2018_Ds.pdf LED Power Supplies LEDdriver(ac), 16.8W, 176~265V ac input, 16~24Vdc output, 700mA