Produkte > ERP POWER, LLC > VLM100E-12
VLM100E-12 ERP Power, LLC
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: 220 TO 240 VAC, 90% EFF., RECTAN
Features: OCP, OTP, SCP
Packaging: Box
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CB, CE, ENEC
Ratings: IP20, NEMA 410
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 8A
Dimming: Non-Dimmable
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.5 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLM100E-12 ERP Power, LLC
Description: 220 TO 240 VAC, 90% EFF., RECTAN, Features: OCP, OTP, SCP, Packaging: Box, Voltage - Output: 12V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CB, CE, ENEC, Ratings: IP20, NEMA 410, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 8A, Dimming: Non-Dimmable, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.5 kV.
Weitere Produktangebote VLM100E-12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VLM100E-12 VLM100E-12 Hersteller : ERP ERP_Power_02182019_vlm-100-series-1-pager-1532498.pdf LED Power Supplies 220 to 240 Vac, 90% eff., Rectangular Aluminum Case, 100 W max, Constant Voltage 12 V Vout, Flying Leads