Produkte > ERP > VLM100E-48-T
VLM100E-48-T
VLM100E-48-T ERP
VLM100%20data%20sheet%2023APR2020%20MM.pdf
Hersteller: ERP
LED Power Supplies 96W 48V 2A CV IP20 Terminal Block
auf Bestellung 65 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLM100E-48-T ERP
Description: LED DRVR CV AC/DC 48V 2A, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.03" L x 1.03" W x 0.78" H (204.0mm x 26.3mm x 19.9mm), Voltage - Output: 48V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: 90°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 240VAC, Approval Agency: CB, CE, cULus, FCC, Ratings: IP20, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 220VAC, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote VLM100E-48-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VLM100E-48-T VLM100E-48-T Hersteller : ERP Power, LLC VLM100%20data%20sheet%2023APR2020%20MM.pdf Description: LED DRVR CV AC/DC 48V 2A
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.03" L x 1.03" W x 0.78" H (204.0mm x 26.3mm x 19.9mm)
Voltage - Output: 48V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: 90°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 240VAC
Approval Agency: CB, CE, cULus, FCC
Ratings: IP20
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 220VAC
Power (Watts): 96 W