Produkte > ERP > VLM100E-48
VLM100E-48
VLM100E-48 ERP
Hersteller: ERP
LED Power Supplies 220 to 240 Vac, 90% eff., Rectangular Aluminum Case, 100 W max, Constant Voltage 48 V Vout, Flying Leads
auf Bestellung 91 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLM100E-48 ERP
Description: 220 TO 240 VAC, 90% EFF., RECTAN, Features: OCP, OTP, SCP, Packaging: Box, Voltage - Output: 48V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 240VAC, Approval Agency: CB, CE, ENEC, Ratings: IP20, NEMA 410, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2A, Dimming: Non-Dimmable, Voltage - Input (Min): 220VAC, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.5 kV.
Weitere Produktangebote VLM100E-48
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VLM100E-48 Hersteller : ERP Power, LLC Description: 220 TO 240 VAC, 90% EFF., RECTAN
Features: OCP, OTP, SCP
Packaging: Box
Voltage - Output: 48V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 240VAC
Approval Agency: CB, CE, ENEC
Ratings: IP20, NEMA 410
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2A
Dimming: Non-Dimmable
Voltage - Input (Min): 220VAC
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.5 kV