Produkte > ERP > VLM100W-36
VLM100W-36 ERP
ERP_Power_vlm_100_series_datasheet-2947319.pdf
Hersteller: ERP
LED Power Supplies 120 & 277 Vac, 90% eff., Rectangular Aluminum Case, 100 W max, Constant Voltage 36 V Vout
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLM100W-36 ERP