Produkte > ERP > VLM40E-48-T
VLM40E-48-T
VLM40E-48-T ERP
VLM100%20data%20sheet%2023APR2020%20MM.pdf
Hersteller: ERP
LED Power Supplies 40W 48V 830mA CV IP20 Terminal Block
auf Bestellung 91 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLM40E-48-T ERP
Description: LED DRVR CV AC/DC 48V 830MA, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.21" L x 0.83" W x 0.78" H (183.2mm x 21.0mm x 19.8mm), Voltage - Output: 48V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: 90°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 240VAC, Approval Agency: CB, CE, cULus, FCC, Ratings: IP20, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 830mA, Voltage - Input (Min): 220VAC, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote VLM40E-48-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VLM40E-48-T VLM40E-48-T Hersteller : ERP Power, LLC VLM100%20data%20sheet%2023APR2020%20MM.pdf Description: LED DRVR CV AC/DC 48V 830MA
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.21" L x 0.83" W x 0.78" H (183.2mm x 21.0mm x 19.8mm)
Voltage - Output: 48V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: 90°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 240VAC
Approval Agency: CB, CE, cULus, FCC
Ratings: IP20
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 830mA
Voltage - Input (Min): 220VAC
Power (Watts): 40 W