Produkte > ERP POWER, LLC > VLM40W-12-S
VLM40W-12-S ERP Power, LLC
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: 120 & 277 VAC, 90% EFF., RECTANG
Features: OCP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.12" L x 0.77" W x 0.94" H (130.0mm x 19.6mm x 23.9mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cUL, FCC, UL
Ratings: IP20, NEMA 410
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.3A
Dimming: Non-Dimmable
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLM40W-12-S ERP Power, LLC
Description: 120 & 277 VAC, 90% EFF., RECTANG, Features: OCP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.12" L x 0.77" W x 0.94" H (130.0mm x 19.6mm x 23.9mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cUL, FCC, UL, Ratings: IP20, NEMA 410, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3.3A, Dimming: Non-Dimmable, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote VLM40W-12-S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VLM40W-12-S VLM40W-12-S Hersteller : ERP ERP_Power_02182019_vlm-60-40-1-pager-1532504.pdf LED Power Supplies 120/277 Vac, 90% eff., Rectangular Aluminum Case, 40 W max, Constant Voltage 12 V Vout, Bottom Leads with Studs