Produkte > ERP POWER, LLC > VLM60E-12-T
VLM60E-12-T
VLM60E-12-T ERP Power, LLC
VLM100%20data%20sheet%2023APR2020%20MM.pdf
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: LED DRVR CV AC/DC 12V 5A
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.21" L x 0.83" W x 0.78" H (183.2mm x 21.0mm x 19.8mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: 90°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 240VAC
Approval Agency: CB, CE, cULus, FCC
Ratings: IP20
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Input (Min): 220VAC
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLM60E-12-T ERP Power, LLC
Description: LED DRVR CV AC/DC 12V 5A, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.21" L x 0.83" W x 0.78" H (183.2mm x 21.0mm x 19.8mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: 90°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 240VAC, Approval Agency: CB, CE, cULus, FCC, Ratings: IP20, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Input (Min): 220VAC, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote VLM60E-12-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VLM60E-12-T VLM60E-12-T Hersteller : ERP VLM100%20data%20sheet%2023APR2020%20MM.pdf LED Power Supplies 60W 12V 5A CV IP20 Terminal Block