VLMO2100-GS08
VLMO2100-GS08 Vishay Semiconductors
vlmosy21.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Single Colour LEDs Orange Clr Non-Diff 3.55-7.1mcd@10mA
auf Bestellung 2948 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLMO2100-GS08 Vishay Semiconductors
Description: LED ORANGE CLEAR SMD MINILED SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Color: Orange, Size / Dimension: 2.20mm L x 1.40mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 7.1mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.1V, Current - Test: 10mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 1.40mm, Wavelength - Peak: 605nm, Wavelength - Dominant: 605nm, Supplier Device Package: SMD MiniLED, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.50mm x 0.90mm.
Weitere Produktangebote VLMO2100-GS08
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Color: Orange
Size / Dimension: 2.20mm L x 1.40mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 7.1mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.1V
Current - Test: 10mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.40mm
Wavelength - Peak: 605nm
Wavelength - Dominant: 605nm
Supplier Device Package: SMD MiniLED
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.50mm x 0.90mm