Produkte > BIVAR > VLPR-24-1028-2
VLPR-24-1028-2
VLPR-24-1028-2 Bivar
VLPR-24-XXX-2.pdf
Hersteller: Bivar
LED Light Pipes Light Pipe Vert SMD Rect Face
auf Bestellung 1908 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLPR-24-1028-2 Bivar
Description: LIGHT PIPE BOARD MT 1.028" 4X2MM, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Board Mount, Press Fit, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 4mm x 2mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VLPR-24-1028-2 VLPR-24-1028-2 Hersteller : Bivar Inc. VLPR-24-XXX-2.pdf Description: LIGHT PIPE BOARD MT 1.028" 4X2MM
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Board Mount, Press Fit
Type: Rigid
Configuration: Single
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 4mm x 2mm