Produkte > BRIDGETEK PTE LTD. > VM800BU35A-BK
VM800BU35A-BK
VM800BU35A-BK Bridgetek Pte Ltd.
VM800BU.pdf
Hersteller: Bridgetek Pte Ltd.
Description: BOARD EVAL FT800 3.5 LCD BLK BZL
Packaging: Bulk
Backlight: LED - White
Interface: USB
Viewing Area: 82.90mm W x 70.30mm H
Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA)
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VM800BU35A-BK Bridgetek Pte Ltd.
Description: BOARD EVAL FT800 3.5 LCD BLK BZL, Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: USB, Viewing Area: 82.90mm W x 70.30mm H, Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA), Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive.