Produkte > BRIDGETEK PTE LTD. > VM800BU43A-BK
VM800BU43A-BK
VM800BU43A-BK Bridgetek Pte Ltd.
VM800BU.pdf
Hersteller: Bridgetek Pte Ltd.
Description: BOARD EVAL FT800 4.3 LCD BLK BZL
Packaging: Bulk
Backlight: LED - White
Interface: USB
Viewing Area: 111.50mm W x 73.50mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VM800BU43A-BK Bridgetek Pte Ltd.
Description: BOARD EVAL FT800 4.3 LCD BLK BZL, Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: USB, Viewing Area: 111.50mm W x 73.50mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive.