Produkte > JW WINCO/OTTO GANTER > VMDSC125-55-M16-70-Z
VMDSC125-55-M16-70-Z
VMDSC125-55-M16-70-Z JW Winco/Otto Ganter
Color: Black
Size / Dimension: 4.921" Dia (125.00mm)
Shape: Cylindrical, Recessed Center
Thickness: 2.165" (55.00mm)
Type: Foot
Hardness: 70 Shore A
Produktbewertung abgeben
Technische Details VMDSC125-55-M16-70-Z JW Winco/Otto Ganter
Description: DOUBLE STUD VIBRATION MOUNT PACK, Packaging: Bag, Color: Black, Size / Dimension: 4.921" Dia (125.00mm), Mounting Type: Threaded Stud, Material: Rubber, Shape: Cylindrical, Recessed Center, Thickness: 2.165" (55.00mm), Type: Foot, Hardness: 70 Shore A, Part Status: Active.