Produkte > JW WINCO/OTTO GANTER > VMDSC60-30-M10-55-S
VMDSC60-30-M10-55-S
VMDSC60-30-M10-55-S JW Winco/Otto Ganter
1
Hersteller: JW Winco/Otto Ganter
Description: 2XSTUD VIBRATION ISOLATION MOUNT
Packaging: Bag
Color: Black
Size / Dimension: 2.362" Dia (60.00mm)
Shape: Cylindrical, Recessed Center
Thickness: 1.181" (30.00mm)
Type: Foot
Hardness: 55 Shore A
Part Status: Active
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details VMDSC60-30-M10-55-S JW Winco/Otto Ganter
Description: 2XSTUD VIBRATION ISOLATION MOUNT, Packaging: Bag, Color: Black, Size / Dimension: 2.362" Dia (60.00mm), Mounting Type: Threaded Stud, Material: Rubber, Shape: Cylindrical, Recessed Center, Thickness: 1.181" (30.00mm), Type: Foot, Hardness: 55 Shore A, Part Status: Active.