VMF127M3R8
VMF127M3R8 Cornell Dubilier Knowles
VMF.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP LITH HYBRID 120F 20% 3.8V T/
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -15°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Capacitance: 120 F
Voltage - Rated: 3.8 V
auf Bestellung 828 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VMF127M3R8 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP LITH HYBRID 120F 20% 3.8V T/, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -15°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Capacitance: 120 F, Voltage - Rated: 3.8 V.
Weitere Produktangebote VMF127M3R8
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VMF127M3R8 VMF127M3R8 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE VMF.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 120F 3.8V