VMF256M3R8
VMF256M3R8 Knowles / Illinois Capacitor
VMF.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Supercapacitors / Ultracapacitors 3.8V25F 8*20
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VMF256M3R8 Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP LITH HYBRID 25F 20% 3.8V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -15°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 25 F, Voltage - Rated: 3.8 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 169 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
VMF256M3R8 VMF256M3R8 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles VMF.pdf Description: CAP LITH HYBRID 25F 20% 3.8V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -15°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 25 F
Voltage - Rated: 3.8 V