VMF506M3R8
VMF506M3R8 Cornell Dubilier - CDE
VMF.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Supercapacitors / Ultracapacitors 50 F 3.8V ESR=200
auf Bestellung 252 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VMF506M3R8 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP LITHIUM HYBRID 50F 3.8V, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -15°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 50 F, Voltage - Rated: 3.8 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VMF506M3R8 VMF506M3R8 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles VMF.pdf Description: CAP LITHIUM HYBRID 50F 3.8V
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -15°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 50 F
Voltage - Rated: 3.8 V