Produkte > JW WINCO/OTTO GANTER > VMS100-60-M16-55-S
VMS100-60-M16-55-S
VMS100-60-M16-55-S JW Winco/Otto Ganter
1
Hersteller: JW Winco/Otto Ganter
Description: FEMALE RUBBER BUMPER
Packaging: Bag
Color: Black
Size / Dimension: 3.937" Dia (100.00mm)
Mounting Type: Threaded Stud
Material: Rubber
Shape: Cylindrical, Flat Top
Thickness: 2.362" (60.00mm)
Type: Foot
Hardness: 55 Shore A
Part Status: Active
auf Bestellung 4 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details VMS100-60-M16-55-S JW Winco/Otto Ganter
Description: FEMALE RUBBER BUMPER, Packaging: Bag, Color: Black, Size / Dimension: 3.937" Dia (100.00mm), Mounting Type: Threaded Stud, Material: Rubber, Shape: Cylindrical, Flat Top, Thickness: 2.362" (60.00mm), Type: Foot, Hardness: 55 Shore A, Part Status: Active.