Produkte > JW WINCO/OTTO GANTER > VMS100-60-M16-70-Z
VMS100-60-M16-70-Z
VMS100-60-M16-70-Z JW Winco/Otto Ganter
1
Hersteller: JW Winco/Otto Ganter
Description: RUBBER LEVELING FOOT PACK
Packaging: Bag
Color: Black
Size / Dimension: 3.937" Dia (100.00mm)
Mounting Type: Threaded Stud
Material: Rubber
Shape: Cylindrical, Flat Top
Thickness: 2.362" (60.00mm)
Type: Foot
Hardness: 70 Shore A
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details VMS100-60-M16-70-Z JW Winco/Otto Ganter
Description: RUBBER LEVELING FOOT PACK, Packaging: Bag, Color: Black, Size / Dimension: 3.937" Dia (100.00mm), Mounting Type: Threaded Stud, Material: Rubber, Shape: Cylindrical, Flat Top, Thickness: 2.362" (60.00mm), Type: Foot, Hardness: 70 Shore A, Part Status: Active.