Produkte > JW WINCO/OTTO GANTER > VMSF50-22-M10-45-70-ZN
VMSF50-22-M10-45-70-ZN
VMSF50-22-M10-45-70-ZN JW Winco/Otto Ganter
Hersteller: JW Winco/Otto Ganter
Description: HOLE & STUD VIBRATION MOUNT PACK
Packaging: Bag
Color: Black
Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm)
Mounting Type: Threaded Stud
Material: Rubber
Shape: Cylindrical, Recessed Center
Thickness: 0.866" (22.00mm)
Type: Foot
Hardness: 70 Shore A
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details VMSF50-22-M10-45-70-ZN JW Winco/Otto Ganter
Description: HOLE & STUD VIBRATION MOUNT PACK, Packaging: Bag, Color: Black, Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm), Mounting Type: Threaded Stud, Material: Rubber, Shape: Cylindrical, Recessed Center, Thickness: 0.866" (22.00mm), Type: Foot, Hardness: 70 Shore A, Part Status: Active.