Produkte > JW WINCO/OTTO GANTER > VMST50-68-M10-55-S
VMST50-68-M10-55-S
VMST50-68-M10-55-S JW Winco/Otto Ganter
1
Hersteller: JW Winco/Otto Ganter
Description: CONICAL RUBBER BUMPER
Packaging: Bag
Color: Black
Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm)
Mounting Type: Threaded Stud
Material: Rubber
Shape: Cylindrical, Tapered
Thickness: 2.677" (68.00mm)
Type: Foot
Hardness: 55 Shore A
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VMST50-68-M10-55-S JW Winco/Otto Ganter
Description: CONICAL RUBBER BUMPER, Packaging: Bag, Color: Black, Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm), Mounting Type: Threaded Stud, Material: Rubber, Shape: Cylindrical, Tapered, Thickness: 2.677" (68.00mm), Type: Foot, Hardness: 55 Shore A, Part Status: Active.