Produkte > JW WINCO/OTTO GANTER > VMT125-55-M16-70-Z
VMT125-55-M16-70-Z
VMT125-55-M16-70-Z JW Winco/Otto Ganter
Color: Black
Size / Dimension: 4.921" Dia (125.00mm)
Shape: Cylindrical, Recessed Center
Thickness: 2.165" (55.00mm)
Type: Foot
Hardness: 70 Shore A
Produktbewertung abgeben
Technische Details VMT125-55-M16-70-Z JW Winco/Otto Ganter
Description: RUBBER BUMPER, Packaging: Bag, Color: Black, Size / Dimension: 4.921" Dia (125.00mm), Mounting Type: Screw Mount, Material: Rubber, Shape: Cylindrical, Recessed Center, Thickness: 2.165" (55.00mm), Type: Foot, Hardness: 70 Shore A, Part Status: Active.