Produkte > JW WINCO/OTTO GANTER > VMT75-50-M12-55-S
VMT75-50-M12-55-S
VMT75-50-M12-55-S JW Winco/Otto Ganter
1
Hersteller: JW Winco/Otto Ganter
Description: MALE RUBBER BUMPER
Packaging: Bag
Color: Black
Size / Dimension: 2.953" Dia (75.00mm)
Mounting Type: Screw Mount
Material: Rubber
Shape: Cylindrical, Recessed Center
Thickness: 1.969" (50.00mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VMT75-50-M12-55-S JW Winco/Otto Ganter
Description: MALE RUBBER BUMPER, Packaging: Bag, Color: Black, Size / Dimension: 2.953" Dia (75.00mm), Mounting Type: Screw Mount, Material: Rubber, Shape: Cylindrical, Recessed Center, Thickness: 1.969" (50.00mm), Type: Foot, Hardness: 55 Shore A, Part Status: Active.