Produkte > JW WINCO/OTTO GANTER > VMTSC125-75-M16-55-Z
VMTSC125-75-M16-55-Z
VMTSC125-75-M16-55-Z JW Winco/Otto Ganter
Color: Black
Size / Dimension: 4.921" Dia (125.00mm)
Shape: Cylindrical, Recessed Center
Thickness: 2.953" (75.00mm)
Type: Foot
Hardness: 55 Shore A
Produktbewertung abgeben
Technische Details VMTSC125-75-M16-55-Z JW Winco/Otto Ganter
Description: HOLE & STUD VIBRATION MOUNT, Packaging: Bag, Color: Black, Size / Dimension: 4.921" Dia (125.00mm), Mounting Type: Threaded Stud, Material: Rubber, Shape: Cylindrical, Recessed Center, Thickness: 2.953" (75.00mm), Type: Foot, Hardness: 55 Shore A, Part Status: Active.