VPF506M3R8
VPF506M3R8 Cornell Dubilier Knowles
VPF_Series_DS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP LITH HYBRID 50F 20% 3.8V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 60°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 50 F
Voltage - Rated: 3.8 V
auf Bestellung 606 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VPF506M3R8 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP LITH HYBRID 50F 20% 3.8V T/H, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 60°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 50 F, Voltage - Rated: 3.8 V.
Weitere Produktangebote VPF506M3R8
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VPF506M3R8 VPF506M3R8 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE VPF_Series_DS.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 50 F 3.8V ESR=200