Produkte > CUI > VQB75W-Q24-S24
VQB75W-Q24-S24
VQB75W-Q24-S24 CUI
Hersteller: CUI
Isolated DC/DC Converters dc-dc isolated, 75W, 9~36Vdc input, 24Vdc, 3.12A, single output, DIP
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VQB75W-Q24-S24 CUI