Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > VS-30ETU12THN3
VS-30ETU12THN3
VS-30ETU12THN3 Vishay Semiconductors
vs-30etu12thn3.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Rectifiers 1200V 30A FRED Pt TO-220 2L
auf Bestellung 381 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-30ETU12THN3 Vishay Semiconductors
Description: DIODE GEN PURP 30A TO220AC, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-2, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 220 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 30A, Supplier Device Package: TO-220AC, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Grade: Automotive, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2.68 V @ 30 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 145 µA @ 1200 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote VS-30ETU12THN3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-30ETU12THN3 VS-30ETU12THN3 Hersteller : Vishay vs-30etu12thn3.pdf Diode Switching 1.2KV 30A Automotive AEC-Q101 2-Pin(2+Tab) TO-220AC Tube
Produkt ist nicht verfügbar
VS-30ETU12THN3 VS-30ETU12THN3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-30etu12thn3.pdf Description: DIODE GEN PURP 30A TO220AC
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-2
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 220 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 30A
Supplier Device Package: TO-220AC
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Grade: Automotive
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2.68 V @ 30 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 145 µA @ 1200 V