Produkte > VOLGEN + FURUNO > VSA24-12S0R6
VSA24-12S0R6
VSA24-12S0R6 Volgen + Furuno
5W_VSA.pdf
Hersteller: Volgen + Furuno
Description: DC DC CONVERTER 12V 6.5W
Packaging: Tray
Package / Case: 5-SIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 0.28" W x 0.94" H (25.4mm x 7.0mm x 24.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 550mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 6.5 W
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VSA24-12S0R6 Volgen + Furuno
Description: DC DC CONVERTER 12V 6.5W, Packaging: Tray, Package / Case: 5-SIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 0.28" W x 0.94" H (25.4mm x 7.0mm x 24.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 550mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 6.5 W, Number of Outputs: 1.