Produkte > SURGE > VUA221M1VTR-1313S
VUA221M1VTR-1313S Surge
Hersteller: Surge
Description: CAPACITOR, ELECTROLYTIC, 35V, 22
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 357 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 499.8 mA @ 10 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details VUA221M1VTR-1313S Surge
Description: CAPACITOR, ELECTROLYTIC, 35V, 22, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm), Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 357 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 499.8 mA @ 10 kHz.