Produkte > SURGE > VUJ102M1VTR-1821S
VUJ102M1VTR-1821S
VUJ102M1VTR-1821S Surge
VUJ.pdf
Hersteller: Surge
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 150°C
Surface Mount Land Size: 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ High Frequency: 1 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VUJ102M1VTR-1821S Surge
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 150°C, Surface Mount Land Size: 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm), Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ High Frequency: 1 A @ 100 kHz.