Produkte > SURGE > VZH222M1ETR-1616ES
VZH222M1ETR-1616ES Surge
Hersteller: Surge
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Strip
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 54 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 882 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.26 A @ 100 kHz
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VZH222M1ETR-1616ES Surge
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Strip, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm), Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 54 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 882 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.26 A @ 100 kHz.