Produkte > ERP POWER, LLC > VZM060W-48
VZM060W-48
VZM060W-48 ERP Power, LLC
vzm-series-datasheet.pdf
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: 60 W, 48 V CV LED DRIVER WITH 0-
Features: OCP, OTP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.91" L x 1.31" W x 0.98" H (150.2mm x 33.4mm x 24.9mm)
Voltage - Output: 48V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cULus, FCC
Ratings: IP20
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.25A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 162 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VZM060W-48 ERP Power, LLC
Description: 60 W, 48 V CV LED DRIVER WITH 0-, Features: OCP, OTP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.91" L x 1.31" W x 0.98" H (150.2mm x 33.4mm x 24.9mm), Voltage - Output: 48V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cULus, FCC, Ratings: IP20, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.25A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.